O mně


Jsem Iveta Pechová, finanční poradce s více než dvěma desetiletími zkušeností. Moje cesta v oblasti financí začala před 24 lety a od té doby jsem měla tu čest pomáhat lidem navigovat složitým světem financí, investic a osobního rozvoje. Moje práce není jen o číslech a grafy; je to o pochopení jedinečných potřeb každého klienta a nalezení nejlepších řešení pro jejich finanční zdraví.

Věřím, že finanční plánování a poradenství by mělo být přístupné všem, bez ohledu na jejich finanční situaci nebo předchozí zkušenosti. Proto se snažím vytvářet přátelské a podporující prostředí, kde se můžete cítit pohodlně sdílet své sny a obavy. Společně můžeme pracovat na tom, aby tyto sny byly realitou a překonat překážky na cestě k finanční svobodě.

Má vášeň pro finanční poradenství je hnána touhou vidět lidi uspět. Ať už jste na začátku své finanční cesty nebo hledáte způsoby, jak maximalizovat své investice, jsem zde, abych vám poskytla odborné vedení a podporu. Společně můžeme otevřít dveře k novým možnostem a dosáhnout vašich finančních cílů.

24
let zkušeností v oboru
350+
klientů
180
mio AUM
Iveta Pechová

Proč právě se mnou?


Srozumitelnost


Dříve než se rozhodnete vybrat nějakou službu, vše vám srozumitelně vysvětlím.

Produkty


Vyberu pro vás ty nejlepší finanční služby, které jsou na našem trhu dostupné.

Flexibilita


Můžeme komunikovat přes internet, po telefonu nebo osobně.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


ZAUJALY VÁS ČLÁNKY NA MÉM WEBU?

Napište svůj email a přihlašte se k jejich odběru.

zpracováním osobních údajů